Cenový kalendář

Konferenční prostory Praha v hotelu Belvedere

Hotel Belvedere nabízí k pronájmu rozsáhlé konferenční prostory v Praze s celkovou kapacitou až 400 osob rozdělenou do 4 různých konferenčních sálů a místností. V suterénu hotelu se nachází Club Memphis s kapacitou až 80 osob, který je vhodným místem pro pořádání firemních večírků, školení, seminářů nebo jiných akcí. V Exekutivním patře naleznete 2 oddělené menší salonky Letná a Letná 2. Každý ze salonků pojme okolo 20 osob a jsou vhodným místem pro menší porady, školení a semináře. Největším prostorem je Společenský sál s celkovou kapacitou až 280 osob, který je vhodný pro pořádání větších společenských akcí, tiskových konferencí, módních přehlídek, nebo plesů. Sál je využíván jako snídaňová restaurace a jeho pronájem je tedy omezen od 12:00. Všechny konferenční prostory jsou pokryty vysokorychlostním Wi-Fi internetovým připojením. Hledáte-li pronájem sálu v Praze, hotel Belvedere je tím pravým místem, které nabízí konferenční prostory v Praze, ubytování a parkování v jednom.

Hotel Belvedere Praha zajistí pro Vaše akce veškeré technické vybavení od dataprojektoru, plátna, flipchartu, či ozvučení nebo tlumočnických kabin.

konferenčních prostorech hotelu Belvedere Praha je možné zajistit cateringové služby nabízející coffee breaky, obědy a večeře formou menu nebo rautů dle požadavků našich klientů.

Parkování je možné po předchozí objednávce v garážích v hotelu Belvedere. Z důvodu limitované kapacity parkovacích míst Vám na vyžádání zašleme nabídku možných parkovacích míst v okolí hotelu Belvedere na Praze 7.

V případě zájmu o některý z nabízených konferenčních prostor v Praze neváhejte vyplnit formulář a zaslat svůj nezávazný požadavek našim zaměstnancům, kteří Vás budou co nejdříve kontaktovat.

Hotel Belvedere – Konferenční prostory Praha