Cenový kalendář

Konferenční prostory Praha v hotelu Belvedere

Hotel Belvedere nabízí k pronájmu rozsáhlé konferenční prostory v Praze s celkovou kapacitou až 400 osob rozdělenou do 3 různých konferenčních sálů a místností. V suterénu hotelu se nachází Sál Memphis s kapacitou až 80 osob, který je vhodným místem pro pořádání firemních večírků, školení, seminářů nebo jiných akcí. V Exekutivním patře naleznete menší salonek Letná. Salonek pojme okolo 20 osob a je vhodným místem pro menší porady, školení a semináře. Největším prostorem je Společenský sál s celkovou kapacitou až 300 osob, který je vhodný pro pořádání větších společenských akcí, tiskových konferencí, módních přehlídek, nebo plesů. Všechny konferenční prostory jsou pokryty vysokorychlostním Wi-Fi internetovým připojením. Hledáte-li pronájem sálu v Praze, hotel Belvedere je tím pravým místem, které nabízí konferenční prostory v Praze, ubytování a parkování v jednom.

Hotel Belvedere Praha zajistí pro Vaše akce veškeré technické vybavení od dataprojektoru, plátna, flipchartu, či ozvučení nebo tlumočnických kabin.

konferenčních prostorech hotelu Belvedere Praha je možné zajistit cateringové služby nabízející coffee breaky, obědy a večeře formou menu nebo rautů dle požadavků našich klientů.

Parkování je možné po předchozí objednávce v garážích v hotelu Belvedere. Z důvodu limitované kapacity parkovacích míst Vám na vyžádání zašleme nabídku možných parkovacích míst v okolí hotelu Belvedere na Praze 7.

V případě zájmu o některý z nabízených konferenčních prostor v Praze nás neváhejte kontaktovat.

Hotel Belvedere – Konferenční prostory Praha